دانستنیهای زناشویی APPS

895

Free دانستنیهای زناشویی Apps Download For PC Full

دانستنیهای زناشویی

دانستنیهای زناشویی Apps Download For PC Windows 7,8,10,XP.دانستنیهای زناشویی Apps Download for PC Full Version.Download دانستنیهای زناشویی Apps for PC Windows 7,8,10,XP.از آنجا که دسترسی به مشاوره در این زمینۀ خطیر و حیاتی در کشور ما به دلیل محدودیت امکانات و سنت‌های غلط با مشکلات فراوانی روبرو است، این اپلیکیشن براساس مجوز سازمان‌های ذی‌صلاح و مرجع اقدام به مشاوره جنسی برای تمامی افراد می‌کند. مشترک با عضویت در این سرویس با تعرفه 300 تومان، از تمامی بخش‌های اپلیکیشن می‌تواند استفاده کند.

نیاز به مشاوره در زمینه سلامت جنسی اگر مساوی با سلامت خانواده و جامعه نباشد، اقلا نیمی از این حوزه سلامت را به خود اختصاص می‌دهد. آموزش مهارت‌های جنسی نیز متناسب با فرهنگ و سنت‌های یک جامعه نیز در این مقوله می‌گنجد. در این زمینه حساس و ملموس، در سایر جوامع اپلیکیشن‌هایی در نظر گرفته شده است. اپلیکشن سلامت جنسی قرار است چنین خلائی را برای ایرانیان فراهم کند.

آموزش با حفظ حریم شخصی و قلمرو خانواده در کنار متخصصان این حوزه
تمامی مشاورانی که در این اپ به مدد کاربران اپ می‌رسند از متخصصان این حوزه می‌باشند.
تمامی بخش‌های مشاوره‌ای زیر نظر متخصصان حوزه روابط جنسی است که متناسب با فرهنگ ایرانی-اسلامی به حل معضلات جنسی مخاطب خود می‌پردازد.

How To Play دانستنیهای زناشویی APPS On PC Windows 7,8,10,XP

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the دانستنیهای زناشویی Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install دانستنیهای زناشویی APPS for PC Windows.Now you can play دانستنیهای زناشویی Apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR