EvdekiBakıcım APPS

467

Free EvdekiBakıcım Apps Download For PC Full

EvdekiBakıcım

EvdekiBakıcım Apps Download For PC Windows 7,8,10,XP.EvdekiBakıcım Apps Download for PC Full Version.Download EvdekiBakıcım Apps for PC Windows 7,8,10,XP.EvdekiBakıcım.com olarak tüm hizmetlerimizde tek bir kuralımız var. Kendi evimizi ve ailemizi emanet etmeyeceğimiz hiç kimse ile çalışmıyoruz. Size ve sevdiklerinize karşı olan sorumluluğumuzun bilincindeyiz.
EvdekiBakıcım platformunda ihtiyaç duyulan bakım kriterlerini girerek 4 kolay aşamada hayal ettiğiniz uzman bakıcıya ulaşırsınız. Alternatif olarak telefonla bize ulaşabilir ya da mobil uygulamamızı kullanarak bizim size ulaşmamızı talep edebilirsiniz. EvdekiBakıcım, ücretsiz olarak oluşturduğunuz talebinizi bakıcılarımızla paylaşır ve bakıcıların cevabını kişisel sayfanızdan takip edersiniz. Hangi bakıcı ile çalışmak istediğinizi çağrı merkezimiz ile beraber kararlaştırdıktan sonra talebiniz randevuya dönüşür. Siz de gözünüz arkada kalmadan kaliteli hizmetin takibini mobil uygulamamız aracılığıyla yaparsınız.

How To Play EvdekiBakıcım APPS On PC Windows 7,8,10,XP

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the EvdekiBakıcım Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install EvdekiBakıcım APPS for PC Windows.Now you can play EvdekiBakıcım Apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR