oBilet APPS

491

Free oBilet Apps Download For PC Full

oBilet

oBilet Apps Download For PC Windows 7,8,10,XP.oBilet Apps Download for PC Full Version.Download oBilet Apps for PC Windows 7,8,10,XP.ÜCRETSİZ, ANDROID OTOBÜS ve UÇAK BİLETİ UYGULAMASI

-Ulaşım Kategorisinin en çok indirilen Top 10 uygulamalarından biri
-Hiçbir ek ücret ödeme yok. Online alımlarda, otogardan %10 ‘a varan daha ucuz bilet imkanı!
-Otobüs ve uçak firmalarını bir araya getiren Turizm-Seyahat portalı
-En büyük SSL Güvenlik firmaları tarafından koruma altına alınmıştır.
-Pamukkale, Metro Turizm, Ulusoy, Nilüfer, Anadolu, Efe Tur, Sakarya VIP, Özkaymak, İstanbul Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Balıkesir Uludağ, Buzlu Turizm, Has Turizm biletleri sadece oBilet’te!
-Türk Hava Yolları, Pegasus, AnadoluJet, Atlas Global, Onur Air, Borajet gibi yerli firmalar ve Lufthansa, Emirates, American Airlines, Air France gibi dünya devlerinin uçak biletlerini bir araya getiren uçak bileti satış portalı.

oBilet, Mastercard tarafından Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması Seçilmiştir!

Seyahatiniz için en uygun otobüs biletini arıyorsanız, oBilet doğru adres. Pamukkale, Metro Turizm, Anadolu Ulaşım, Ulusoy, Efe Tur, İstanbul Seyahat başta olmak üzere yüzlerce otobüs firmasının tüm biletlerine oBilet’ten erişebilirsiniz. Site site gezmenize artık gerek yok, oBilet uygulaması üzerinden nereden nereye gideceğinizi ve tarih bilgisini seçmeniz yeterli, saniyeler içinde onlarca firmanın tüm seferleri önünüze serilecek, saate ve fiyata göre listeleyebileceksiniz. Seçtiğiniz seferde dilediğiniz koltuğu seçebileceksiniz. En ucuz otobüs biletini, hiç bir ek ücret veya komisyon ödemeden kolaylıkla satın alabileceksiniz. Tüm otobüs bileti alma ve ödeme sürecinizin güvence altında olacağından emin olabilirsiniz. Otobüs bileti süreci ise sadece 2-3 dakikanızı alacak. OBilet sayesinde en uygun otobüs biletini kolaylıkla bulabileceksiniz. Otobüs biletinizi alma sürecindeki herhangi bir problemle karşılaşırsanız veya aklınıza takılan bir soru olursa, uygulama üzerinden anında CANLI DESTEK hattına bağlanabilecek, seyahat danışmanları ile iletişim kurup sorunuzu halledebileceksiniz. Aldığınız bileti iptal etmeniz gerekiyorsa, oBilet üzerinden bunu kolayca yapabilirsiniz.

Otobüs bileti değil de uçak biletine ihtiyacınız varsa oBilet yine doğru adres. Online bilet satış platformu olan oBilet’ten uçak biletlerine de ulaşabilirsiniz. Pegasus Havayolları, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları, Atlas Global, Borajet, Onur Air gibi yerli firmalar ve dünya devi havayolu şirketleri Emirates, Ryan Air, American Airlines, Lufthansa başta olmak üzere yerli yabancı yüzlerce havayolu firmasının tüm uçak biletleri oBilet’te. İç hatlar dış hatlar, yurt içi ve yurt dışı tüm uçak biletlerini oBilet’te bulabilirsiniz. oBilet uçak bileti satış uygulaması sayesinde gitmek istediğiniz güzergahlardaki tüm uygun uçak seferlerini görüntüleyebilecek, zamana ve fiyata göre sıralayabilecek, en ucuz uçak biletine kolaylıkla erişebileceksiniz. Ayrıca uçak seferleri hakkında uçuş kodu, bagaj hakkı, seyahat süresi gibi bilgilere de ulaşabileceksiniz. oBilet sayesinde, havayolu firmalarının sitelerini tek tek gezme zahmetinden kurtulacak, daha düşük fiyatlara uçak bileti sahibi olabileceksiniz. Tüm ödeme süreciniz SSL güvenlik firmaları tarafından güvence altına alınmış olacak. Tıpkı otobüs biletinde olduğu gibi CANLI DESTEK hattına her an bağlanabilecek sorunlarınızı çözebileceksiniz.

Özetle, oBilet online otobüs ve uçak bileti satış uygulamasını kullanarak:

-Seyahat edeceğiniz rotadaki tüm otobüs ve uçak seferlerini görüntüleyebilirsiniz
-Seferleri fiyat ve saate göre sıralayabilirsiniz
-Seçtiğiniz otobüs seferi için, sefer şemalarını görüntüleyebilirsiniz
-En ucuz otobüs biletini dakikalar içinde alabilirsiniz
-En ucuz uçak biletini kolaylık ve güvenle satın alabilirsiniz
-Uçuş süresi, bagaj hakkı, uçuş numarası gibi bilgilere ulaşabilirsiniz
-Herhangi bir sorun halinde CANLI DESTEK ekibinden anında bilgi alabilirsiniz
-Otobüs ve uçak biletlerinizi iptal edebilirsiniz
-İndirim, fırsat ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz
-Güvenli ödeme sürecinden faydalanabilirsiniz

oBilet – Aradığınız o bileti bulmak artık çok kolay

How To Play oBilet APPS On PC Windows 7,8,10,XP

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the oBilet Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install oBilet APPS for PC Windows.Now you can play oBilet Apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR