Ucuzabilet APPS

320

Free Ucuzabilet Apps Download For PC Full

Ucuzabilet

Ucuzabilet Apps Download For PC Windows 7,8,10,XP.Ucuzabilet Apps Download for PC Full Version.Download Ucuzabilet Apps for PC Windows 7,8,10,XP.Etstur güvencesiyle uçmayan fiyatlarla cepten uçma devri başladı!

Ucuz uçak bileti arayışına en kolay ve en hızlı çözümü sunan Ucuzabilet’in mobil uygulaması, hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı hava yollarının uçak seferlerini aynı anda tek bir ekran üzerinden inceleme imkanı sunuyor. Sen de Ucuzabilet mobil uygulaması sayesinde dilediğin yerden dilediğin uçuşu inceleyerek farklı hava yollarına ait seferleri kolaylıkla karşılaştırabilir ve biletini en uygun fiyatlarla satın alabilirsin.

Ucuzabilet mobil uygulaması ile yurt içi uçuşlarda Türkiye’nin en güvenilir hava yollarından Atlasglobal, Pegasus, SunExpress,Türk Hava Yolları ve AnadoluJet’in; yurt dışı uçuşlarda ise THY, KLM, Lufthansa, Emirates, British Airways, Qatar Airways, Alitalia başta olmak üzere, dünyanın önde gelen hava yolu firmalarının uçak seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırırken, bunlara tek bir ekran üzerinden rahatlıkla ulaşabileceksin.

Farklı banka ve kredi kartlarıyla ödeme özgürlüğünü de sunan Ucuzabilet uygulaması ile kredi kartına vade farksız 9 taksite varan ödeme seçeneklerinden de yararlanman mümkün. Her güne yeni fırsatlar sunan Ucuzabilet mobil uygulaması, istediğin uçuşa uygulanan fiyat alarmı sayesinde de en hesaplı uçuş imkanı sağlayacak. Hızlı, kolay ve güvenli uçak bileti satın almanın keyfini doyasıya yaşayabilirsin.

Uçuşlarını görüntüleme ve yönetme, yolcu bilgilerini ve fatura bilgilerini kaydetme, online check-in bilgilendirme gibi özellikleri ile kolay rezervasyon imkanı sağlayan Ucuzabilet mobil uygulaması; yurt içi ya da yurt dışı uçuşlarında en uygun fiyatlardan yararlanman için gidiş-dönüş biletlerini ayrı hava yollarından seçme özgürlüğünü de sunuyor.

Ucuzabilet’in sunduğu avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Ucuzabilet mobil uygulaması; kampanyalardan her an haberdar olmak için bildirim alma, uçuş takibi, uçuş paylaşma özelliği, aylık takvim ve herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç olunduğunda kolay iletişime geçme gibi özellikleri ile de rahat uçuşun keyfini doyasıya yaşatacak.

Ucuzabilet’in Sunduğu Avantajlar

– Farklı hava yollarının sefer ve fiyatlarını tek ekranda karşılaştırma
– Hızlı, kolay ve güvenli satın alma
– Farklı banka ve kredi kartlarıyla ödeme seçenekleri
– Kredi kartına vade farksız 9 aya varan taksit imkanı
– Her güne yeni fırsatlar
– Uçuş fırsatlarını takip etme
– Kampanya bildirimleri alma
– Fiyat alarmı
– Gidiş dönüş biletlerini ayrı hava yollarından seçme özgürlüğü
– Aylık takvim
– Uçuş takibi
– Kolay rezervasyon
– Seyahatlerini görüntüleme ve yönetme
– Yolcu bilgilerini kaydetme
– Fatura bilgilerini kaydetme
– Online check-in bilgilendirme
– Uçuş paylaşma özelliği
– Online bilet iptal özelliği ile uygulama üzerinden bilet iptali
– Herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç olunduğunda kolay iletişime geçme

Ucuz uçak bileti satın almanın en kolay, hızlı ve zahmetsiz yolu ile tanışmak istiyorsan Ucuzabilet seni bekliyor!

How To Play Ucuzabilet APPS On PC Windows 7,8,10,XP

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the Ucuzabilet Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install Ucuzabilet APPS for PC Windows.Now you can play Ucuzabilet Apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR