Pepee TV APPS

570

Free Pepee TV Apps Download For PC Full

Pepee TV

Pepee TV Apps Download For PC Windows 7,8,10,XP.Pepee TV Apps Download for PC Full Version.Download Pepee TV Apps for PC Windows 7,8,10,XP.Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Pepee TV’de sadece yeni Pepee bölümleri yayınlanmıyor, dünyanın dört bir yanında çocuklar için hazırlanmış ve Düşyeri Pedagojisinden geçmiş birbirinden güzel çizgi filmler, bilgiseller, programlar var. Pepee TV Türkiye’nin ilk Dijital Çocuk Televizyon kanalı.

Pepee’nin hiçbiryerde bulamayacağınız yepyeni bölümleri elbette sadece Pepee TV’de ama, Pepee bölümlerinden çok daha fazlasını izlemeye davet ediyoruz sizi.

Pepee TV çocuklarımızın televizyon izleme ve mobil cihazları kullanma alışkanlıklarını faydalı, artı değer yaratan deneyimlere dönüştürmek için Düşyeri tarafından yaratıldı.

Düşyeri, 2009 yılından bu yana “dünyanın tüm ebeveyn ve çocukları için” faydalı içerikler, ürün ve hizmetler tasarlayan ve “dünyanın tüm çocuklarını kendi çocuğu bilen” bir sosyal girişimdir.

Düşyeri’nin yol arkadaşlarının tamamı “dünyanın daha anlamlı bir yer haline gelmesi için” ebeveyn ve çocuklar için çalışır.

Düşyeri, kendi çocuğuna yedirmediği, içirmediği, oynatmadığı, okutmadığı, giydirmediği, önermediği hiçbir kişi, kurum ve marka ile finansal çıkarın büyüklüğü ne olursa olsun çalışmaz.

Düşyeri, iş birliği yaptığı marka, kişi ve kurumlar kadar, “HAYIR” dediği kişi, kurum ve markalar listesi ile gurur duyar.

Düşyeri’ni sosyal medya hesaplarından takip edin.
Twitter @dusyeri
İnstagram: @dusyeri
Linkedin: @dusyeri
Facebook: @dusyeri

Düşyeri’ne mail ile ulaşın:
bilgi@dusyeri.com.tr

Pepee TV’yi yaratan ekip bakın bu televizyonu nasıl anlatıyor?

KENDİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN YAPTIK

Pepee TV’de kendi çocuklarımız için ne istiyorsak önce düşledik sonra gerçekleştirdik.

İnternet özellikle de okul öncesi yaş grubu için sonsuz tehlikelerle dolu bir alan. Çocuklarımızın izlememeleri gereken şiddet, cinsellik, korku öğeleri ile dolu içerikler her yerden karşılarına çıkabiliyordu.

Çalıştığımız psikologlar, artık çocuklarda internette kötü içeriğe maruz kalma travması vakalarına sık sık rastladıklarını söylüyorlardı.

Çocuklarımızı bu sanal tehlikelerden korumanın ve izleme saatine ayırdıkları zamanın keyifli geçmesi, katma değerli içeriklerle buluşması için birşey yapılması gerekiyordu.

Bunu biz çok iyi yapabileceğimize emin olduk. Çocuklar için tamamen güvenli, yaş grubuna uygun içerikler ile onların televizyon izleme deneyimlerini baştan tasarladık.

Pepee TV izleyen tüm çocuklara güvenli, eğlenceli ve değer katacak bir televizyon deneyimi yaşatmak istedik.

YAŞINA UYGUN İÇERİK GÖSTEREN AKILLI SİSTEM KURDUK

Bizler Düşyeri’nin ebeveynleri olarak çocuğumuzun izlediği şeylere bakıp sürekli “Acaba bu izlediği benim çocuğumun yaşına uygun mu?” diye endişe ediyorduk. Bu yüzden Pepee TV’de yaşını bildiğimiz çocuklarımıza, yaşına uygun içerikleri gösteren bir akıllı sistem kurduk. Bunu başarınca biz çok mutlu olduk.

REKLAMSIZ İZLEYEBİLSİNLER İSTEDİK

Yine Düşyeri ebeveynleri olarak “Keşke çocuklarımız en sevdikleri içerikleri izlerken hiç reklam izlemeseler.” diyorduk. Ama bir TV’nin yaşaması için gelire, gelir için de reklama ihtiyacı olduğunu biliyorduk. Epeyce düşündük, taşındık. Etraflıca araştırdık.

ABONELİKLE REKLAMSIZ İZLE SEÇENEĞİ EKLEDİK

Yaptığımız bir araştırmada, tıpkı bizim gibi “Çocuğumun reklam izlemesindense, çocuğuma faydalı bir televizyon deneyimi için kendim para vermeyi kabul ederim” diyen ebeveynlerle karşılaştık ve “Reklamsız Abonelikle İzle” seçeneğini Pepee TV’ye mutlulukla, heyecanla ekledik.

UMARIZ ÇOK BEĞENECEKSİNİZ

Pepee TV’yi Düşyeri pedagojisi, ebeveyn hassasiyeti, akademisyen bilimselliği ve insan olmanın sıcacık sevgisi ile yarattık.

Çocuklarımıza artı değerler ve eğlenceli izlenceler katsın diye. Çok heyecanlıyız ve henüz yolun başındayız. Bakalım yaptıklarımızı beğenecek misiniz? Pepee TV ‘yi hemen indirin, izleme deneyimine başlayın…

Daha yolun çok başındayız her türlü öneriniz için bilgi@dusyeri.com.tr den bize yazın.

How To Play Pepee TV APPS On PC Windows 7,8,10,XP

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the Pepee TV Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install Pepee TV APPS for PC Windows.Now you can play Pepee TV Apps on PC.

DOWNLOAD APK    DOWNLOAD EMULATOR